Укріта

Категорія: Рецепти

10 найсмачніших італійських страв

Перелік, який буде опубліковано нижче, звичайно, не претендує на істинність, проте, як кажуть, диму без вогню не буває – отже, названі страви мають певну популярність в Італії та по всьому світові. Треба додати, що не тільки паста і піца з’явилися на Апеннінському півострові – смаколиків тут набагато більше!

Докладніше

Флорентійський стейк: італійський must have

Кожен регіон Італії може похвалитися власною фірменою стравою. Наприклад, Рим – пастою карбонара, приморські регіони – морепродуктами та рибою, мешканці півночі – ситним та смачним ризотто, а от Флоренція – розкішним стейком. Соковита страва – справжня знаменитість у цих місцях, то ж спробуємо розкрити деякі секрети її приготування

Докладніше

Торт «Різдвяне Поліно»: готуємо і насолоджуємося

Цей десерт має під собою традиційне підґрунтя, адже він є відголоском цікавого обряду, який прийшов до християн з сивої давнини. Суть ритуалу полягала в спаленні спеціального поліна у печі. Причому горіти воно повинно було з Різдва аж до Нового року. Якщо деревина згорала раніше, це вважалося ознакою чогось недоброго, адже разом із поліном люди спалювали всі негаразди й гріхи. Наразі мало хто дотримується цієї традиції, але на багатьох різдвяних столах красується смачний торт «Поліно»

Докладніше

Паста з лобстером: італійські кулінарні уподобання

Не за горами Різдво, тому кожна господиня вже зараз замислюється про страви, які вона подасть на святковий стіл. Оскільки у італійців дуже затребувані макаронні вироби, то, звичайно, без них не обходиться ні єдине застілля. Одна з найбільш популярних страв у Святвечір – паста з лобстером. Як приготувати цей італійський смаколик?

Докладніше

Міланські панцеротті: феєрія смаку

Мілан – дуже гарне місто, багате на історичні, архітектурні та культурні скарбниці, які можна вибирати довго, смакуючи кожну пам’ятку. Але не єдиним Дуомо живий Мілан – є у ньому і гастрономічне диво, назва якому панцеротті. Це невеличкі традиційні пиріжки, які з певною натяжкою можна вважати версією кальцоне – закритої піци. Італійці їх просто обожнюють, тому біля панцеротій нерідко вишиковуються величезні черги

Докладніше

Смажені гриби по флорентійські: гарнір нашвидкуруч

Ви не любите смажені гриби? Та ви просто не вмієте їх готувати! Варто додати декілька інгредієнтів і звична страва перетвориться якщо не на шедевр високої кухні, то вже точно на надзвичайно звабливий смаколик, доречний як у повсякденному раціоні, так і у якості додатку до святкового меню. Отже зустрічайте – грибочки по-флорентійські!

Докладніше
Завантаження

Pin It on Pinterest