Італія пропонує надзвичайні можливості для тих, хто любить відпочинок, сповнений спорту та руху: невичерпні можливості занять спортом з природою як влітку, так і взимку, занурившись в унікальні пейзажі та пейзажі за підтримки кваліфікованих структур і обладнаний для задоволення будь-яких потреб. Море можна випробувати море у всіх його вимірах: вітер-серфінг, кайт-серфінг, плавання, вітрильний спорт та моторні катери та водні лижі за підтримки оперативних служб у багатьох портах, пристанях та послугах морського туризму. Для тих, хто любить гори, є нескінченний вибір: влітку походи і прогулянки пішки або на конях, рафтинг і каное по потоках і порогах; риболовля в річках і озерах з багатими кристалічними водами; парапланеризм і дельтаплан для милування унікальними пейзажами. Взимку гори перетворюються і стають раєм для тих, хто хоче займатися зимовими видами спорту.

У будь-який час року, якою б не була пристрасть, в Італії ви можете відчути відпустку без порівнянь зі спортом!

Гольф, їзда на велосипеді, велосипедні екскурсії, рафтинг, гірські велосипеди, походи і всі активні види спорту в контакті з природою мають ідеальний сценарій в Італії, можливо, на конях, через надзвичайні мости.

Італія, країна добробуту

Бути комфортно в Італії дуже просто. Існує безліч засобів, присвячених оздоровленню та здоров’ю, які часто можуть похвалитися тисячолітньою традицією, щоб лікувати тіло та розум.
Скрізь, з півночі на південь, ви можете відчути інше свято благополуччя, відвідавши природні термальні джерела, відомі своїми прекрасними лікувальними властивостями та косметичними процедурами. Є старовинні термальні райони, які протягом століть залишаються неушкодженими, які зберігають свою первісну чарівність: природні сауни, печери, приховані серед рослинності, з дуже гарячими парами, з приємно залізним запахом, відмінними для відновлення організму та оздоровлення шкіри.

Відпочинок у спа-центрі завжди відроджує, завдяки ефективності застосованих процедур, численним пропонованим послугам, але перш за все для чарівності ландшафтами, в які вставлені структури. В Італії є кілька курортних місць, відомих і відомих у всьому світі: Сатурнія, Монтекатіні, Баньо Віньоні, Сан-Джиміньяно, Абано, Борміо, Сальсомаджоре, Іск’я. Подорож, присвячена здоров’ю, красі та фізичній підготовці в тихих місцях, забезпечених усім комфортом. Не забуваючи, широкий спектр оздоровчих та оздоровчих центрів пропонує Трентино-Альто-Адідже, Умбрія, Тоскана. Спеціалізовані структури, які використовують найсучасніші методи та найновітніше обладнання, для передових процедур, щоб побачити себе святом фізичної підготовленості та відпочинку.

Коментарі