Існують нескінченні маршрути та екскурсії для вивчення Італії, країни, унікальної у світі за різноманітністю її території: ідеальний баланс між морем та горами, пагорбами та рівнинами.
На машині, поїзді, кемпері, автобусі, катері, мотоциклі будь-яким способом, з найбільш туристичних маршрутів і відвідавши маловідомі міста, ви зможете знайти справжнє серце «італійського способу життя», залишивши себе їхати тільки з власної цікавості.
Є тисячі альтернатив, щоб “перетворити” красиву країну і жити в тісному контакті з місцями і тими, хто там живе, відкриваючи почуття гостинності, тепла і дружелюбності італійців.
Традиції ручної роботи, типові смаки та спокійні атмосфери. Не забуваючи, що завдяки помірному клімату, Італія є однією з найцікавіших та бажаних країн для туристів та мандрівників протягом року.

Неопубліковані пейзажі, які розкриваються шляхом екскурсії по всіх регіонах, справді унікальні: природа, яка іноді дика, іноді мила і розслаблююча, з феєричними видами на гори, пагорби, за якими стежать історичні замки, оточені виноградниками, романтичними лагунами та морем, де кольори ніколи не перестають дивувати. Від природи до сіл, до міст мистецтва з пам’ятками, церквами, популярною та аристократичною архітектурою єдиної краси.

Сьогодні Італія, яка має 65% усіх творів мистецтва та пам’ятників мистецької цінності у світі, є справжнім музеєм під відкритим небом: відвідувати його означає не лише зв’язатися з минулим, але й жити сьогодення з нескінченною різноманітністю культур, діалектів, гастрономії, традицій.
Подорож по Італії означає переживання способів життя та способів бути надзвичайно різними, але схожими за своєю приналежністю до цієї чудової та неповторної землі.
Туристичний туризм в Італії – також відмінне рішення для тих, хто хоче заощадити гроші, і для мандрівників, які, бажаючи поєднати бізнес із задоволенням, можуть переїхати з регіону в регіон, з півдня на північ, з гір на море, спати в готелі або на безлічі сніданків і сніданків на півострові або в кемпінгу.

Корисні посилання

Коментарі