Святкові вогні, дерев’яні будиночки і чарівна різдвяна атмосфера: місто Комо на різдвяні свята перетворюється в зачароване світ завдяки новому виданню різдвяного фестивалю «Місто іграшок».

Como Natale

У кожному році різдвяний фестиваль Комо “Città dei Balocchi”. Багато ініціатив фестивалю роблять його незабутнім, починаючи з Magic Light Festival, светопредставленіе на палаццо і площах, що перетворюють місто в казкову країну, до різдвяних ярмарків з типовими дерев’яними будиночками, переповненими італійської гастрономією та виробами ручної роботи, ковзанки на площі Пьяцца Кавур, виставки та анімацій для дітей в Бролетто, Паліо Бараделло і колеса огляду, встановленого прямо на березі озера.

26-й випуск фестивалю Città dei Balocchi проходить з 23 листопада до 6 січня.

У вас буде достатньо часу, щоб організувати вихідні і здійснити подорож в блискучий різдвяний світ.

Програма Città dei Balocchi
Фестиваль світла “Magic Light Festival”
Місто під Різдво перетвориться в галерею на відкритому повітрі і стане ще більш чарівний. Ви знайдете світлові інсталяції Magic Light Festival в наступних місцях: Пьяцца Дуомо, Пьяцца Верді, Пьяцца Грімольді, Пьяцца Рома, Віа Фонтана, Пьяцца Вольта, Віа Гарібальді, Лунголаго Трієсті, Порта Торре, Пьяцца Сан Феделе, Церква Кварчіно, Церква Понте Кьяссо, Сант -Антон-ді-Альбате, церква Беате Вірджін-ді-Лорето і коледж Галле.

Одним з героїв фестивалю Magic Light цього року стане відомий виходець Комо Алессандро Вольта.

Різдвяна ялинка
Різдвяна ялинка, освітлена тисячами вогнів, запалить їх 6 грудня о 18:30.

Різдвяна набережна
Ділянка між Лунго Ларіо Трієсті і пірсом Сант-Агостіно буде прикрашено яскравими гірляндами. В кінці цієї прогулянки вас чекатиме велика ялина, що створює чарівну атмосферу.

Різдвяний базар
На Piazza Cavour і Via Plinio ви можете відвідати чудову різдвяну село-ярмарок, де вам запропонують місцеву гастрономію і ідеї для подарунків. Крім цього, на ярмарку працюватимуть численні дегустаційні пункти.

 
Ковзанка
У дні фестивалю буде працювати каток за таким розкладом: субота та святкові дні з 10:00 до 23:00; будні з 14:00 до 23:00. 25 грудня 15:00 – 23:00; 1 січня 14:00 – 23:00.

Різдвяні вертепи
З 8 грудня по 6 січня ви можете відвідати виставку різдвяних вертепів, яка пройде в церкві Сан Джакомо Комо. Важливе співпрацю в цьому році буде з Етнографічним музеєм Санкт-Петербурга, звідки надійшли деякі експонати.

Різдвяний Паліо
У стародавньому Palazzo del Broletto бажаючі зможуть “вдихнути повітря Середньовіччя” протягом двох днів: учасники змагання Palio del Baradello, яке проходить в серпні, запропонують серію цікавих заходів для дітей, натхнених епохою Фрідріха Барбаросси.

Тут ви зустрінете імператора і імператрицю, ченців, літописців, лицарів і дам і багатьох інших історичних персонажів. Там же будуть організовані численні творчі майстерні, щоб розважити дітей різного віку.

Коментарі