Італія – ​​країна, багата озерами: насправді вона має більше тисячі незрівнянної краси, кожне з різними характеристиками. Озеро Гарда, озеро Маджоре та озеро Комо, відомі в усьому світі, стали ідеальним місцем проведення днів у тісному контакті з сонцем та природою. Головні озера ідеально обладнані та укомплектовані приміщеннями. Пляжі, що проходять уздовж берегів, дозволяють купатися і обладнані всіма зручностями.
Окрім релаксу, ви можете розважитися, практикуючи численні заняття на свіжому повітрі: водні види спорту, такі як катання на водних лижах, каное, віндсерфінг, вітрильний спорт, дайвінг, а також спортивна риболовля з перегонами. на національному рівні. Такі види спорту, як гольф, верхова їзда та гірський велосипед, є широко поширеними у всьому світі. Відпочинок на озері пропонує можливість відкрити для себе околиці, багаті історією та традиціями.

Італійські озера малюють чарівні ландшафти, завдяки надзвичайному багатству екосистем, що формуються протягом тисячі років, і великому розвитку різних видів тварин і рослин.
Невеликі альпійські озера, широко розповсюджені на великих висотах, є місцем захоплюючих екскурсій для відкриття незрівнянних ландшафтів. Мікрокосм емоцій, які слід досліджувати, слідуючи інстинкту та пристрастям, смакуючи аромати та аромати.

Озеро Гарда – Ломбардія, Венето, Трентіно-Альто-Адідже
Озеро Маджоре – П’ємонт, Ломбардія
Озеро Комо – Ломбардія
Озеро Трасімено – Умбрія
Озеро Болсена – Лаціо
Озеро Ізео – Ломбардія
Озеро Брачіано – Лаціо
Озеро Лесіна – Апулія
Озеро Лугано – Ломбардія

Коментарі