Rimini- це найкращий курорт на узбережжі Адріатичного моря. Місто розташоване в регіоні Емілія-Романья і є столицею “провінції Rimini”. Курорт має в своєму розпорядженні прекрасне узбережжя протяжністю 32 км з безліччю чудових, напевно, кращих в Італії піщаних пляжів. З усіх міст на узбережжі, він є найбільшим і найпопулярнішим. Місто має довгу історію та загадкову чарівність старого світу. Походження міста датується 268 р до н.е., коли римляни заснували тут свою колонію.

Основним символом міста вважається знаменита тріумфальна арка Августа, побудована в 27 році до н.е. Арка є найстарішим монументом в Ріміні. Неподалік знаходиться ще одна визначна пам’ятка – Малатестіанскій собор з вражаючим готичним інтер’єром. В історичному центрі міста також варто подивитися Палаццо дель Подеста, Палаццо дель Аренго, рибний ринок і фонтан Пінья. Всі вони розташовані на головній площі Кавур. Серед інших визначних пам’яток цікавими є романсько-готична церква Сант’Агостіно, древній міст Тіберіуса і Міський музей, в якому містяться роботи художників школи Ріміні, починаючи з 14-го сторіччя.

Але, перш за все курорт приваблює туристів своїми приголомшливими пляжами і захоплюючим нічним життям. У 40 км від міста знаходиться найкращий в Італії розважальний парк “Мірабіландія”, який, до речі, вважається найбільшим в Європі після французького “Діснейленда” в Парижі і іспанського “Порт Авентура” в Салоу.

Коментарі