Італія одна з найрізноманітніших та найчисельніших за густотою населення країн в Європі. У ній є практично є все довжелезні піщані пляжі та гірські вершини, спекотне літо в південній частині країни та морозна зима на півночі. Крім цього в Італії є багато вулканів з яких діють лише декілька.

З давніх-давен територію країни заселяли представники багатьох народівІталія славиться своїми історичними, архітектурними та культурними пам’ятками.У багатьох містах країни можна побачити архітектурні споруди у стилі бароко та ренесансу, а також руїни будівель, які сягають часів Стародавньої Греції та Риму. Відомі митці такі, як Рафаель, Мікеланджело та Берніні прославили Італію своїми чудесними фонтанами, картинами та статуями із мармуру.

Туристи мають прекрасну можливість покататися на гондолах багатьма каналами Венеції.
Неабияку роль у повсякденному житті італійців відіграє їжа. Надзвичайно багато звичаїв пов’язані саме з італійською кухнею. В основному в першу чергу на стіл подають страву із макаронів так звану «пасту», яка є основою італійської кухні, а вже потім м’ясо або рибу з овочами. Місцеві жителі споживають дуже багато оливкової олії тому в країні її виготовляють у надзвичайно великих кількостях. Найвідоміші італійські страви, які відомі за межами країни це ризотто та піца. Італійці відомі у світі, як гостинний та приязний народ. Своєрідним мистецтвом у них є спілкування. В парках та на вулицях часто можна зустріти людей котрі досить жваво спілкуються між собоюПереважна більшість місцевого населення сповідують римо-католицизм, але мало хто з них ходить до церкви регулярно. З деяких джерел відомо, що в останні роки вплив церкви на життя людей послабився, а тому більшість не дотримується її основних настанов. Мається на увазі питання розлучення та абортівВ Італії багато Свідків Єгови. Тут їх в основному знають, як таких хто живе за Біблією. В Італії налічується понад три тисяч зборів Свідків Єгови, які у свою чергу допомагають зрозуміти святе письмо представникам різних національностей. За останні десятиліття в Італії збільшилася кількість іноземців, а тому зростає потреба в освітній діяльності, яка б проводилася іноземними мовами.

Коментарі