Італія – ​​одна з найпривабливіших туристичних країн світу. Гості з усіх куточків земної кулі приїжджають на Апеннінський півострів для того, щоб насолодитися його природною красою, побачити збережені до наших днів історичні та культурні пам’ятки. Вік багатьох замків і палаців вимірюється століттями. Чи можна в повній мірі пізнати країну в форматі звичайного туристичного туру? Безумовно ні! З кожним роком збільшується кількість туристів, які відправляються в подорож по Італії на авто.

Важлива перевага такої поїздки – можливість побачити будь-який куточок країни. Багато хто вибирає маршрути по Італії на машині, що не входять в барвисті туристичні буклети. У мандрівників з’являється реальний шанс перейнятися справжнім духом країни, що є колискою для багатьох сучасних держав.

Ще одною перевагою поїздок на авто є відсутність залежності від громадського транспорту. Туристи планують відпочинок з урахуванням власних уподобань.

Плюсом описуваних турне є і шанс побачити дивно красиві місця, в які не возять організовані групи мандрівників. Ніщо не заважає водієві і його пасажирам з’їхати з автостради, щоб опинитися на чистому пустельному пляжі. Це – важливий аргумент на користь подібних поїздок для шанувальників природних красот.

Вказати необхідно на доступність автотуризму. Готелі в популярних серед гостей країни містах коштують дорого. Ночівлі в них недешеві. При поїздках по країні на автомобілі можна зупинятися в придорожніх мотелях, що славляться демократичними цінами.

Коментарі