Проживши в певній країні деякий час, ми стикаємося зі звичаями і традиціями того чи іншого народу, якщо вони не шокують, то однозначно вражають нас своєю унікальністю. Однією з таких традицій в Італії є повне нехтування місцевого населення до красивих упаковок, обгортки та стрічок при даруванні подарунків. У цьому італійці дуже схожі на нас. Ми часто теж не турбуємося з приводу упаковки для подарунка, хоча наявність подарункової упаковки робить сюрприз в кілька разів приємніше, даруючи приємне очікування в процесі розгортання, а ось відсутність упаковки може зіпсувати подарунок.

Як же дарують подарунки в Італії? Максимально просто. Найчастіше в сумці магазину, в якому подарунок був куплений. І в кращому випадку цей пакет буде мати логотип, а може бути просто одноколірним. Для збереження загадки подарунка пакет іноді склеюється липкою стрічкою або, у варіанті для бідніших, скріплюється звичайним офісним степлером. Коли щасливчик отримує подарунок – він заздалегідь знає, що йому подарують телефон або футболку  хоча він і не знає моделі смартфона або сорочки.

Здавалося б, якщо ви візьмете і обгорнете подарунок в яскраву упаковку – італійці будуть неймовірно раді. Але практика показує зворотне – італієць з подивом поставиться до упакованого в обгортку подарунку, вважаючи недоцільним додаткові витрати при покупці дорогого подарунка. А подарунки італійці люблять робити саме дорогі – фотографії в рамочках, сувеніри, магніти або ручні вироби італійцями за подарунки не визнаються. При цьому жителі Італії не проти і похвалитися перед друзями ексклюзивністю і вартістю свого подарунка. А для таких хвастощів упаковка тільки заважатиме.

Коментарі