Італія має величезну кількість парків розваг. Як правило, кожне курортне місто має свій комплекс для розваг. Такі парки часто, поєднуються з ботанічними садами, зоопарками, дитячими куточками. Також, є неповторні в своєму роді комплекси, які не просто розважають туристів, а й дають можливість пізнати, безліч цікавого. Такі парки просто створені для мандрівників, і як правило знаходяться біля узбережжя.

«Мініатюра Італії»

Цей комплекс знаходитися недалеко від туристичного містечка Ріміні. Парк, вважається найстарішим серед розважальних. Безліч людей з різних куточків світу, приїжджають, щоб подивитися знаменитості цієї країни. У ньому зібрані основні багатства архітектури і безліч інших визначних пам’яток. За короткий проміжок часу, відвідувач встигає побачити те, чим пишатися ця чудова країна. Також на території є безліч атракціонів.

«Гардаленд»

Парк знаходиться поблизу озера Гарда і вважається одним з найбільших в Європі. Парк славиться своїми атракціонами, ігровими майданчиками, каруселями. Парк має кілька кафе, де можна перекусити, а також кілька ресторанів і готель. Також є можливість взяти картку для маленьких відвідувачів, в якій пропонується близько 16 куточків, де можна послухати як співають звірі, відчути на собі атракціони і безліч іншого. Для екстремалів відведені спеціальні атракціони, такі як мертва петля і т. д. Також є екскурсія в 4D просторі.

«Мірабіландія»

Знаходиться в перших позиціях серед розважальних парків Європи. Парк має  близько сорока атракціонів для будь-якого віку. Є безліч видів водних гірок. Найменші відвідувачі мають можливість покататися на міні-поїздах, каруселях. У комплексі, також часто проводитися безліч шоу, а в залі можна подивитися 4D фільми. Також в парку є величезний аквапарк.

Коментарі