Середземноморська країна Італія набула неабиякої популярності у світі завдяки своїй культурі, історії, кулінарним рецептам, моді та звичаям. Пропонуємо Вам найцікавіші факти про дану країну.

1.Італія налічує двадцять регіонів, які зовсім не схожі між собою. Тому дуже важливо відвідати хоча б більшу частину із них, щоб повністю познайомитися із цією країною.Кожному із даних регіонів притаманний свій діалект. Буває таке, що жителі сусідніх регіонів не можуть зрозуміти один одного.
2.Близько вісімдесяти процентів від італійського бізнесу відходить до мафії.
3.В країні відсутні дитячі будинки, а також ви ніде не зустрінете бездомних тварин.
4.Італійські чоловіки дещо побоюються своїх дружин.
5.Ціни в барах та кафе для туристів набагато вищі ніж для місцевих жителів.Попросивши у барі каву англійською мовою ви ризикуєте заплатити за неї у два рази дорожче від її основної вартості.
6.Літера “С ” на водопровідному крані означає наявність гарячої води.
7.У південніших регіонах набагато приязніші люди.
8.В Італії є наявні проблеми із водопроводом тому воду з-під крана вживати не рекомендовано.
9.У більшості італійців є дачі на морі.
10.Усі слова в італійській мові закінчуються голосною літерою.
11.Кожен регіон має свою кухню, яка відрізняється від інших.
12. Spaghetti alla Bolognese – назва суто для приїзжих. Жителі Італії називають цю страву Spaghetti con ragu, не даючи можливості Болоньї присвоїти це блюдо.
13. Італійці живуть найдовше у світі.
14.Італійська та іспанська мови схожі між собою тому мешканці цих країн легко розуміються між собою. У регіон Аоста не розмовляють італійською мовою тому, що її не розуміють, оскільки тут основною є німецька мова. Насправді офіційна мова в Італії це лиш – флорентійський діалект, який став загальним після виходу у світ «Божественної комедії», яку написав Данте.
15. Італія та Польща – одні з найбільш релігійних країн у Європі.Заповнюючи щорічну податкову декларацію обов’язковою умовою є пожертва католицькій церкві.
16. У тютюновій лавці можна не лише придбати тютюн, а також поповнити рахунок, придбати талон на паркування і навіть сплатити деякі послуги.
17. В країні є всі кліматичні зони, крім екстремальних.
18. В основному італійці приймають їжу увечері, збираючись за столом усією сім’єю.

Коментарі