Італійські міста мистецтва є одним з найбільш затребуваних напрямків світового культурного туризму. Багаті пам’ятками, церквами, замками, музеями, історичними резиденціями, італійські міста мистецтва – ідеальна мета сезонного туризму, бажання подорожувати та знати, що може бути задоволене протягом року.

Є багато італійських міст мистецтва: Турін, Мілан, Венеція, Болонья, Феррара, Флоренція, Перуджа, Рим, Неаполь, Палермо.

Усі зберігають історичну, мистецьку та архітектурну спадщину, яка розповідає про багатовікову історію. Багаті на сліди людських подій, які їх перетнули – італійські міста мистецтв часто були місцем урядів і князівств та ареною переконливих фактів, що змінили хід історії – завдяки своєрідному зв’язку з владою, якою вони були кілька разів видозмінювались і прикрашалися як дім князів, герцогів, пап, царів та імператорів.

Італійські міста мистецтва, що часто характеризуються міською тканиною, яка зберігає первісну структуру, будь то каструм чи середньовічне село, являють собою руїни часів, що застигли в їх перетвореннях. Позначені діяльністю великих художників та меценатів, ці міста є не лише контейнером відповідних художніх виразів, але й самі є творами мистецтва.

Музеї під відкритим небом, якими можна насолодитися пішки та відвідати найсучасніші та найважливіші аспекти по стежках, що ведуть до відкриття магазинів і ремісничих магазинів, ринків та фестивалів, фестивалів та театрів, що поєднують традиції, культуру та розваги.

Коментарі