Приблизно 80 мільйонів туристів перебувають в Італії щороку. Саме вона є п’ятою країною в світі по відвідуваності туристів та четвертою за прибутком від сфери туризму. Італія зберегла свою античність для своїх туристів до наших днів, що дозволяє кожному насолодитись цією світовою спадщиною.

Які вони туристи, які відвідують Італію?

1. Гастрономічний турист

Цих туристів до Італії привели їх надзвичайні смакові рецептори. Деякі з гастрономічних туристів досить наївні і очікують знайти в Італії тільки спагетті в кожному меню. Інші більш досвідчені і можуть вибрати найніжніші нотки Тосканських вин. Але гастрономічні туристи повинні бути обережні – є багато недобросовісних офіціантів, які намагаються затягнути туристів в свої ресторани прямо біля римського фонтану Треві або на площі Святого Марка у Венеції з дещо завищеними цінами. 

2. Турист-романтик, який шукає любов

Важко не приїхати в Італію і не відчути романтику. Прогулянка на гондолі вздовж великого каналу Венеції або тихий вечір на Тосканському пагорбі – про це мріють всі безнадійні романтики. Кожен незапланований поворот поза маршрутом змушує туриста-романтика озиратися в пошуках темноволосої або темноволосого місцевого, який або яка подарує туристу-романтику незабутні миті в житті, а може і залишиться з ним до кінця днів.

3. Турист-мрійник

Такі туристи розцінюють поїздку в Італію як важливу життєву місію. Вони мріяли побачити Італію з юних днів, але ніколи не було часу або грошей для відвідування країни їх мрій. Нарешті, все готово – гроші накопичені, термін на місію – тиждень. За цей тиждень потрібно побачити всю Італію, зі всіма її пам’ятками, Колізеєм, падаючими вежами та іншими фонтанами, потрібно накупити дрібничок і наробити фотографій, підтримати рукою під об’єктивом фотокамери Пізанську вежу, кинути монетку в фонтан Треві, купити магніти друзям і ріднім.

4. Турист-студент

Студент з обміну за кордоном має риси всіх перерахованих вище туристів. Студенти хочуть спробувати місцеві делікатеси, але в них відсутнє. Вони явно не мають наміру шукати тут супутника життя, але молодість та  гаряча кров і романтика не залишає їх в спокої. І зазвичай вони завжди в поспіху, адже більшу частину часу займають заняття, а для відвідування міст відводяться тільки вихідні. Але студент занадто безтурботний, щоб турбуватися про пропущений поїзд або автобус, який будь-яку незаплановану подію сприймає як пригоду. Він перетворює будь-який негативний досвід в позитивний.

5. Туристи-розтратники

Цей тип туристів їде в Італію витрачати гроші. Навмисно чи свідомо, але вони можуть дуже швидко отримати повідомлення від банку, що їх кредитна картка порожня. Вони купують все, що тільки бачать і відвідують найдорожчі ресторани.

6. Туристи-модники

Італія – ​​це країна модного одягу. Італія – ​​це почуття стилю, якого набувають всі приїжджі в цю країну. І почуття стилю дає їм право закуповувати тони одягу, в якому вони мають намір ходити в усі випадки життя. І зовсім не даремно. Італійський одяг дійсно прекрасний, зручний, комфортний, який привертає сотні тисяч поціновувачів з усього світу.

7. Туристи- «італійці»

Вони знають п’ять словосполучень на італійській мові і виставляють свої знання напоказ скрізь, де тільки можна. Вони читають книги про історію Риму, перш ніж відправитися по місцях історії. Морозиво вони шукають тільки в самій глушині Італії і мають намір пізнати цю країну максимально. Цей тип туристів намагається злитися з італійцями, щоб відчути себе ними. І багатьом це таки вдається зробити.

Коментарі