Ми з вами живемо в той час коли можна швидко обмінятися повідомленнями. Сьогодні існує багато реклами, яка обіцяє нам вивчення іноземної мови протягом тижня. Щоб не відставати від сучасності, в цій статті ми запропонуємо вам кілька способів ефективного вивчення італійської мови.

Отже, перший спосіб – це відвідування тих місць, де говорять італійською.

Ви б не хотіли побувати в стародавньому місті Римі? Адже опис руїн античного міста Помпеї так заворожує! Найнадійніший і швидший спосіб вивчити італійську мову – це поїхати в Італію і з головою піти в мову. Якщо ви відвідаєте цю країну, то зможете не тільки побачити історичні місця, чудові твори епохи Ренесансу, а й зможете краще пізнати специфіку вимови деяких звуків.

Наступний спосіб говорить про те, що варто подивитися по сторонам і може, ви знайдете таких же любителів як і ви поспілкуватися на італійській мові і в своєму місті. У деяких мегаполісах є спеціальні центри, в яких можна знайти багато з культури Італії.

Третій спосіб – це прослуховувати італійські радіостанції і дивитися італійське телебачення. Як відомо, найважливіший навик в пізнанні іноземної мови – це розуміння усного мовлення. Сьогодні можна знайти безліч каналів, які транслюють іноземні програми. Так само ви можете знайти і італійське радіо.

Наступний спосіб – це перегляд фільмів. Завдяки цьому способу можна почути, як правильно вимовляти ті чи інші слова, та й до того ж потренувати свій слух. Дублювання або субтитри краще прибрати, так як вони будуть вам заважати.

П’ятий спосіб – перевірте власну бібліотеку. Поповнити запаси своїх знань вам допоможуть путівники або італійські романи, а також книги, в яких описується Італія.

Шостий спосіб – це наспівування пісень про Італію. Коли ви вже трохи дізналися італійську мову, настав момент, коли ви можете співати пісні на італійській мові. Тексти пісень ви можете знайти на просторах Інтернету.

Наступний спосіб – це розваги та ігри. Адже вивчення мови не повинно напружувати і викликати нудьгу. Варто вивчити кілька загадок, каламбурів або жартів на італійській мові. Або спробувати свої сили у вирішенні італійських кросвордів.

Восьмий спосіб – це застосування стікерів. Вивчення мови – процес творчий, так чому б не зробити приємність собі і рідним. Тому, візьміть блокнот зі стікерами, потім напишіть назву предметів, які є у вас в квартирі на італійській мові і розклейте їх всюди. Кожен раз, коли вам на очі потрапляє стікер, вимовляєте назву предмета в слуг, поки воно не застрягне у вас в пам’яті. Це хороший спосіб, що допомагає збільшити свій словниковий запас.

Дев’ятий спосіб – це вимови улюблених фраз. А у вас хіба немає улюблених висловів на італійській? Дякували ви комусь за допомогу на італійській? Дізнаючись нові основні вирази на італійській мові, ви збільшуєте свій словниковий запас.

Ще один спосіб – це уроки з мови. Варто записатися на курси або взяти пару приватних уроків. Безліч програм допомагає вам вибрати потрібне для вас.

Немаленьку роль у вивченні італійської мови на сьогоднішній день може зіграти і Інтернет. Його можна використовувати як додаткове джерело отримання інформації. Адже володіти мовою – це значить писати, спілкуватися або читати вільно цією мовою. У всесвітній мережі ви можете читати електронні книги, спілкуватися на багатьох форумах або соціальних Мережах. Інтернет допомагає внести якесь різноманіття в звичні для вас заняття. Тут ви можете аналізувати тексти, читати їх і отримувати результат.

Також в інтернеті ви можете писати свій щоденник на італійській мові. Згодом ви помітите, що дуже багато іноземців допоможуть вам, вкажуть на помилки, а ви зможете задати їм свої питання. Запис щоденних подій допоможе вам розвинути свою письмову мову і підвищити словниковий запас.

Сьогодні кожен може вибрати свій варіант вивчення італійської мови. А їх дуже багато.

Як вивчити Італійську мову

Перекладач з італійської на українську

перекладач з італійської на українську

Яндекс перекладач

Коментарі