Італійські модні марки, які виробляють не тільки одяг, але також і взуття, сумки, аксесуари, парфумерію, реєструють постійне зростання продажів не тільки на італійському ринку, але й на світовому.
Дійсно, сьогодні можна побачити великі марки італійської моди у всьому світі на вулицях міжнародного шопінгу.

Італійські модні будинки виросли в справжнісінькі мультинаціональні корпорації світу розкоші. На сьогоднішній день лідируючі місця в світі займають легендарні марки Made in Italy: Prada, Armani, Versace, Cavalli, Dolce & Gabbana, Ferrè, Gucci, Tod’s, Valentino, Trussardi, Missoni, Biagiotti, Moschino, Rocco Barocco, Sergio Rossi та багато інших.
Успіх італійської моди став вінцем довгої історії, яка йшла в ногу з розвитком суспільства і культури, від перших кроків до сучасних тенденцій, пройшовши через гламур кінематографа і чуттєвість великого акторства.
Ця чарівність італійської моди десятиліттями посилювалося, як відлуння, що не втратило актуальності в наші дні.
Турист не зможе встояти перед благаннями моди.
Бутики найвідоміших марок або новомодних стилістів, великі магазини найзнаменитіших брендів, повні шарму маленькі магазинчики: весь півострів являє собою суцільний захоплюючий атракціон.
Покупки стають ще приємнішими від усвідомлення того, що вони відбуваються в унікальному і чудовому обрамленні пам’ятних місць, центрів спадщини ЮНЕСКО і старовинних міст незрівнянного художнього та історичного значення, якими Італія славиться в усьому світі.

Під час тижня моди новинки демонструються на попередніх показах та подіумах в блискучому обрамленні світського Мілана, визнаного міжнародним центром Made in Italy, в так званому “чотирикутнику моди”: вулиця Монтенаполеоне, вулиця Манцони, вулиця Сант-Андреа, вулиця Делла-Спіга.
Але навіть в столиці розкоші Римі на відстані витягнутої руки численні бутики розкидані в районі площі Іспанії, Трініта деї Монті і вулиці дель-Корсо.
Не менше значення має Флоренція, ще одна столиця моди, яка вражає свої вибором взуття та аксесуарів. Саме тут щорічно проходить “Пітті іммаджіне”, одне з найважливіших подій в світі чоловічої моди.
В інших містах, таких як Венеція, Неаполь і Генуя, крім магазинів великих італійських марок, є також невеликі магазини в яких збереглися старовинні традиції. Серед них магазин Marinella в Неаполі, знаменитий своїми краватками та Finollo в Генуї , що славиться своїми сорочками.
Багато бутиків високого класу розташовані в найшикарніших курортних зонах, таких як Портофіно, Форте-дей-Мармі, Позітано, Капрі, Таорміна, Порто-Черво, або на гірських курортах, таких як Кортіна-д’Ампеццо, Курмайор, Червінія, Мадонна-ді-Кампільо, які завжди славилися своїми елегантними магазинами.

Коментарі