Італія є синонімом мистецтва та історії. Художні красуні є скрізь і в кожному куточку країни нескінченні та чудові сюрпризи. Наш – одне з найбільших мистецьких та культурних надбань у світі. В Італії найбільша кількість мистецької та культурної спадщини оголошена ЮНЕСКО світовою спадщиною. Насправді 55 італійських сайтів занесені до Списку всесвітньої спадщини, до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Рим, Флоренція, Ассізі, Венеція, Сієна, Піза, Неаполь – одні з найвідоміших міст мистецтва країни, але територія всіяна історичними центрами незрівнянної краси. Цифри підтверджують це: 95 000 монументальних церков, 40 000 фортець і замків, 30 000 історичних будинків з 4000 садами, 36 000 архівів і бібліотек, 20 000 історичних центрів, 5600 музеїв та археологічних пам’яток, 1500 монастирів.

Ви можете здійснити поїздки, щоб відкрити приватні резиденції стародавніх і шляхетних родин, відвідати всесвітньо відомі музеї, такі як Галерея Уффізі у Флоренції, Капітолійські музеї в Римі, Пінакотека-ді-Брера в Мілані, відкрити виняткові археологічні пам’ятки, наприклад Помпеї та Геркуланум, де ви можете вдихнути історію хвилюючого та грандіозного минулого. І не тільки: існує багато культурних, мистецьких та музичних подій, які оживляють італійське життя. Італія – ​​це щільне переплетення творів, які живуть у природному спілкуванні між ландшафтом і культурою, історією та мистецтвом, архітектурою та містобудуванням: захоплююча подорож від часів давніх римлян та греків до наших днів, однаково багата художніми пропозиціями і культурні.

Музеї та археологія

Італія була і знаходиться в центрі історії, культури та мистецтва з найдавніших давнин. Незліченні свідчення минулого та цивілізацій, що слідували одна за одною, зібрані в музеях, таких як Капітолійські музеї, приватні колекції або археологічні пам’ятки, такі як Помпеї та Геркуланум та інші, які досі є частиною панорами нашої сучасної цивілізації.

Коментарі