Італія дванадцять місяців на рік – колиска унікальних, видовищних, захоплюючих та міжнародних подій. Існують нескінченні можливості для розваг пережити напружені емоції.

Художні виставки, натхненні тисячолітньою спадщиною, дизайном та сучасними мистецькими подіями, такими як Венеціанська бієнале, чергуються з грандіозними театральними та танцювальними виставами. Для тих, хто любить музику, пропозиція музичних фестивалів та оперного сезону, таких як “Ла Скала” в Мілані або “Арена у Вероні”, не має собі рівних. Італія – ​​це музика і мистецтво у всіх її формах, але не тільки. Повний календар культурних подій між традицією та сучасністю, літературні фестивалі, численні карнавали та тисячі історичних та релігійних уявлень наповнює всю Італію фантазією та життєздатністю протягом року.

Італія також є набором з природного фільму. Краса пейзажу робить його ідеальним фоном для кожного виду виробництва сьомого мистецтва. З мегаполісів до будівель епохи Відродження, від сіл, що підносяться до неймовірних природних ландшафтів, бельпайці пропонують сцену без рівних чарів, щоб зачарувати уяву любителів зору. Разом з містом Римом, багатим історією, сучасним Міланом, Альпами, багато великих режисерів експлуатували Італію як природний етап для їх виробництва, часто на островах, які зберігають недоторкану і сугестивну природу.

Італія – ​​це невичерпна суміш мистецтва, культури та пейзажу, традицій та різноманітності. Італія щодня жити в тисячі подій.

Коментарі