У світі стільки дивовижних, красивих і цікавих місць, які хочеться побачити та з головою поринути у цю чарівну атмосферу. Якщо ви коли-небудь опинитеся в Італії, то вам неодмінно варто відвідати ресторан Гротта Палаццезе, який знаходиться в печері невеликого містечка Поліньяно-а-Маре, що приблизно в 40 км від міста Барі, регіону Апулія, і в 300 кілометрах від Неаполя. Цей романтичний заклад облаштовано прямо всередині вапняної печери, з якої відкривається приголомшливий  вид на Адріатичне море. Це цілий готельний комплекс і зведений він на самому краю скелі.

Ресторан Гротта Палаццезе має свою історію створення. За деякою інформацією,  саме в цьому гроті організовували пишні бали і банкети. Колишній власник міста Поліньяно-а-Маре герцог Літо, дозволив використовувати це місце в печері, для проведення зустрічей і важливих події італійської знаті. Саме після цього грот почав набувати популярності в усіх куточках Італії.

Печера має напівкруглий зал діаметром 30 метрів. Стіни ресторану так і залишилися вапняковими, а меблі складаються з природних матеріалів. Творцям ресторану довелося добре попрацювати, щоб досягти гармонії та зберегти саму печеру такою, якою вона була колись.

Гротта Палаццезе славиться своєю середземноморською кухнею. Тут можна поласувати морепродуктами вищої якості, які сподобаються навіть самому примхливому гурману.

Відкриття ресторану припадає в травні, саме в цей час можна насолодитися звуками хвиль, що розбиваються об скелі, поїсти тайських кальмарів, креветок, випити місцевих вишуканих вин. Це місце може заворожити кожного своєю приємною атмосферою, за якою всі турботи і печалі ідуть на другий план. Не дивно, що саме Гротта Палаццезе називають найромантичнішим куточком Італії.

Коментарі