Молодий апулійський дизайнер Франческо Паоло Салерно на Міланському тижні моди дебютував цієї осені. 

Пристрасть до моди у Франческо народилася від його мами, яка працювала апулійською моделлю і завжди уважно ставилася до власної зовнішності. Згодом було навчання, а опісля пристрасть стала роботою. 

2011 року, у віці 31 рік Салерно заснував власний бренд. Дизайнер не оминає увагою нікого. Йому однаково подобається творити як вишукане вбрання для рафінованих жінок, так і вуличне для задиристих дівчисьок.  

Після тренінгу в IED у Римі, де він отримав диплом з дизайну моди, креативний молодий чоловік створює одяг для червоної доріжки та закордонних знаменитостей, таких як Крістіна Агілера, Діта Фон Тіз, Айрленд Бейсінгер Болдуін, Кармен Електра, Тоні Брекстон та Полет Вашингтон.

Одяг Франческо Паоло Салерно немає чітко вираженої національної приналежності. Співпраця з корейським стилістом та його власне захоплення Сходом народили мрію в італійця підкорити своїм вбранням і східні ринки.  

Для створення колекції весна-літо 2020 дизайнер надихався творчістю британського поета Рене Вів’єн. Із такого симбіозу народилося вбрання для  вільної, магнетичної, провокаційної сучасної жінки. 

Салерно змішує характеристики найбільш міського спортивного вбрання з більш витонченими та сучасними. Натхнення черпає з літератури, мистецтва та життя вулиці. 

Дизайнер запевняє, що його натхнення не залежить від образу жодної конкретної жінки. Проте над кожним характером працює окремо. Та зізнається, що особливо любить Анджеліну Джолі і, якщо довелося б обирати музу, нею була б ця знана акторка.

Через десять років дизайнер хотів би бачити свій бренд серед провідних у світі. 

Коментарі