Гондоли – унікальний водний транспорт і символ Венеції, яким давньоісторичне місто каналів вирізняється в усьому світі. 

Гондола – човен довжиною 11 метрів і вагою 600 кг, який може управлятися однією людиною та одним веслом. Проїхатися на гондолі – захоплюючий досвід поспостерігати за містом, пропливачи Великим каналом повз найкрасивіші пам’ятки Венеції і слухаючи гондольєрів, які розповідають історію міста та його палаців.

Скільки ж коштує таке унікальне задоволення?

Ціни встановлюються агентством гондол, тому повинні бути однаковими для всіх гондольєрів. Вартість їзди на одній гондолі змінюється залежно від часу доби – вдень чи вночі. Однак часто гондольєри, користуючись незнанням туристів, завищують ціну. Тому, вирушаючи у Венецію з наміром поплавати на гондолі, краще бути добре поінформованим.

Зазвичай ціни за 30-ти хвилинну прогулянку на гондолі становлять близько 80 євро. Бажання продовжити поїздку на 20 хвилин коштує доплати у 40 євро. Натомість нічне плавання каналами Венеції обходиться у 100 євро за 40 хвилин задоволення і додатково 50 євро за кожні 20 хвилин.

Можна зарезервувати поїздки на гондолі онлайн через агенції, які організовують тури по Венеції. Вартість становить близько 100 євро за 30 хвилин їзди.

Крім того, можна здійснити справжню екскурсію на гондолі, навіть на острів Мурано за ціною, яка коливається від 28 до 40 євро на людину за 30 хвилин плавання, залежно від екскурсії.

Однак необхідно знати, що гондоли можуть вміщувати до 6 осіб, тому, аби не переплачувати, можна розділити поїздку з іншими бажаючими отримати схожі емоції. Це рішення може бути ідеальним, якщо ви подорожуєте товариством або з іншими парами.

Крім того, у Венеції можна покататися на вапоретто, яке не буде схоже на гондолу, але, безумовно, набагато дешевше: вартість квитків – 6,50 євро.

Коментарі