Якщо ви любите піцу, то Італія для вас виявиться раєм. У цій країні величезний вибір піци за будь-яку ціну. У цій статті ми познайомимо вас з цінами на піцу. Ви дізнаєтеся реальні ціни, як на морожену піцу в супермаркетах, так і з цінами на піцу в піцеріях.
Зазвичай, в супермаркетах величезний вибір піци. Ціни коливаються від 2.50 до 10 євро за кілограм. Найвигідніший варіант піци – це пошук 40-50% знижок. Зазвичай, такі знижки роблять на дуже смачні, знамениті марки. У підсумку, ви отримаєте смачну піцу, за ціною самої недорогої. У будь-якому супермаркеті є піца власного виробництва. Її легко розпізнати по емблемі назви супермаркету. Найчастіше, така фірмова піца, і смачна, і недорога. Піца без коробки буде завжди дешевше. Щоб дійсно купити недорогу піцу, дивіться не на ціну упаковки, а на ціну за кілограм. Найзручніше є те, що кожен супермаркет обов’язково пише ціну за кілограм піци, навіть якщо це дуже дрібний шрифт. Найдешевша піца – Маргарита, так як вона містить базові інгредієнти: томат і моцарелу.
Пообідати або повечеряти в певних піцеріях абсолютно не дорого. Стартує ціна піци від 6 євро за маргариту. За 15 євро ви можете замовити безлімітну піцу з одним напоєм. Це відмінний варіант спробувати всі піци, так як вам будуть постійно пропонувати різні шматочки піц, поки ви не наїстеся досхочу. Але будьте розсудливими, тому що однієї піци за 6-12 євро цілком достатньо для однієї людини. У деяких піцеріях ви можете зустріти піцу з нутелою, не відмовляйтеся від такого десерту, це дійсно дуже смачно.

Коментарі