“Io sono Tempesta” – комедія з кисло-солодким присмаком, що вийшла на екрани 2018 року, відзнята майже повністю в Римі, за винятком сцен у Казахстані. Хоча насправді ніякий це не колишній радянський Казахстан, а італійське Абруццо.

Серед багатьох фільмів, головний герой яких Марко Джалліні (Marco Giallini), є також “Io sono Tempesta” режисера Даніеля Луккетті (Daniele Lucchetti), де разом із ним  в акторській команді працювали Еліо Германо (Elio Germano), Елеонора Данко (Eleonora Danco) та Марчелло Фонте (Marcello Fonte).

Фільм відзнято здебільшого в Римі, за винятком кількох сцен, де герої знаходяться в Казахстані. Персонажі фільму знаходяться у Казахстані. Актори ж – в Абруццо, а точніше в Кастель Дель Монте (Castel Del Monte) та Кампо Імператоре (Campo Imperatore): саме тут відтворено сцени, що відбуваються на азіатській землі.

Сцени “Io sono Tempesta” з Марко Джалліні у Римі знімалися на вулицях та в будівлях столиці. А саме: розкішний готель, укомплектований джакузі на терасі з видом на Ватикан, де персонаж, зіграний Марко Джалліні живе, в Римі знаходиться у Rome Cavalieri A Waldorf Astoria Hotel в Monte Mario.

Із розкішного готелю шлях лежить до колишнього залізнодорожного кордону на viale dello Scalo San Lorenzo 10. Серед інших місць у фільмі можна розпізнати колонаду Piazza della Repubblica, перед Fontana delle Naiadi, Lungotevere degli Inventori та Ponte Marconi.

Зйомки фільму “Io sono Tempesta” потребували спеціального дозволу. І ще цікава деталь: одна з фінальних сцен кінострічки відзнята в ігровій кімнаті, яка насправді є sala Bingo Dubai Palace на вулиці Tiburtina, також в Римі. Для того, щоб можна було здійснити зйомки всередині зазначеної зали і палацу, продюсерам на час зйомок довелося запитувати спеціальний дозвіл у штабі поліції в Римі для неповнолітнього актора Francesco Gheghi, щоб він міг брати участь у цих сценах.

Коментарі