Купівля приватного будинку – важлива і відповідальна подія у житті кожної людини. Не має значення, чи шукаєте ви будинок в межах міста або вас цікавить покупка заміського будинку – ця стаття буде корисна вам в будь-якому випадку.

Коли ви вирішили остаточно купити будинок, є багато факторів, які варто взяти до уваги, такі як розташування, рівень комфорту з точки зору роботи і сім’ї, середня ціна за квадратний метр нерухомості в місці.

Тоді які найдешевші напрямки для житла в Італії? У цій статті ми спробуємо зрозуміти, які місця є найдорожчими для тих, хто хоче купити нерухомість, а які найдоступнішими.

Італія, звичайно, не найдешевша країна, в якій можна купити нерухомість, але тут все таки можна знайти адекватне співвідношення ціни і якості. Саме відчуття того, що вам належить будинок дасть повноцінний доступ до всіх принад італійської історії, культури, гастрономії та багато іншого.

Якщо у вас досить невеликий бюджет, є маса способів знайти дешеву нерухомість. Для вас підійдуть такі  італійські регіони, які славляться низькою вартістю житла, до таких належать Абруцці, Молізе, Базіліката і Калабрія, або ви можете орієнтуватися на менш дорогі частини відомих і дорогих районів, таких як Тоскана, озеро Комо або Апулія.

Майте на увазі, що по всій Італії сільські райони, як правило, дешевші, ніж міські. Невеликі міста можуть бути особливо доступними, а також тихими і спокійними.

Якщо ви хочете бути поруч з морем, але не зовсім поруч з пляжним курортом. Це ідеально, тому що ціни на нерухомість починають падати далі від води. Купіть будинок в 15 кілометрах або більше від моря і заощадите багато грошей. Переміщення вглиб зазвичай означає більш високу висоту місцевості, тому чим далі ви йдете, тим більше панорамними стають види.

Якщо ви любите гори, Італія відмінне місце, щоб купити будинок  за низькими цінами. За винятком чудових гірськолижних районів Альп і Доломітових Альп, ціни на італійську нерухомість зазвичай знижуються в зворотній пропорції до висоти.

Північна Італія, як правило, вважається найбільш витратною частиною країни, і чим далі на південь, тим нижче ціни на житло. Але є багато винятків з цього правила. Коли вам подобається північ Італії спробуйте подивитися на нерухомість в Венето або на півдні П’ємонту.

Центральна Італія традиційно досить дорога, але навіть Тоскана та Умбрія мають свої дешеві райони. Спробуйте північні і південні кінці Тоскани, а також північ, південь і схід Умбрії. Тим часом, Абруццо і особливо Молізе повні угод, і вони безумовно заслуговують вашої уваги.

На півдні Італії Апулія зараз є особливо популярним курортом. Базіліката дуже дешева, в той час як Калабрія сповнена недорогих апартаментів на березі моря і має відмінні пропозиції в житлових кварталах всередині країни. Навіть красива Сардинія і Сицилія мають багато доступних будинків далеко від своїх найвідоміших курортів. Вдалого пошуку!

Коментарі