Всім відомо, що італійська кухня славиться великою кількістю притаманних для неї страв: піца, паста, лазанья і тірамісу. Однак, глянувши на італійців, не можливо повірити, що вони ці страви взагалі їдять. Як же їм вдається залишатися стрункими при наявності такого розмаїття гастрономічних спокус в національній кухні? Давайте розберемося!

Задоволення від їжі

Рідко можна зустріти жителя Італії, який їсть на ходу. Італійці нікуди не поспішають під час їжі, ретельно пережовують їжу і отримують величезне задоволення від самого процесу прийому їжі. Обід або вечеря в Італії – це цілий ритуал, який включає в себе не тільки споживання їжі, але і насолоду, і спілкування.

Фізична активність

Не дивуйтеся, коли побачите літнього італійця на пробіжці в парку або на велосипеді. Для представників цієї нації фізична активність – невід’ємна частина життя, будь то ходьба, тренування в залі або заняття танцями. А ще кожен італієць намагається хоча б раз на рік з’їздити на термальні джерела, яких в цій країні безліч.

Вино

Італійці п’ють вино щодня під час їжі. Цей напій при помірному вживанні має цілу низку корисних властивостей, серед яких вміст великої кількості вітамінів, мінералів та нормалізація рівня холестерину в організмі.

Якість продуктів

Жителі Італії вважають за краще їсти тільки якісні місцеві продукти, а фастфуд намагаються обходити стороною. Вони вибирають борошно тільки з твердих сортів пшениці. Молочні продукти, сири, ковбаси відрізняються своїм автентичним смаком. Італійські продукти не тільки дуже корисні, але й неймовірно смачні.

Середземноморська дієта

Це важко назвати дієтою, тому що це вже скоріше спосіб життя італійців. Ніяких секретів немає: можна їсти все, головне – поменше солодкої і жирної їжі. Всі вуглеводи, такі як макарони і піца, італійці вживають в першій половині дня, а білки – м’ясо та рибу – у другій половині. Сніданок італійця, як правило, дуже легкий. Свіжі овочі та фрукти – обов’язкові складові раціону жителів Італії.

Оливкова олія

Оливкова олія  – важливий компонент італійської кухні, адже вона додається в салати, пасту, супи і навіть мажеться на хліб. Відмінність оливкового масла від інших жирів полягає в наявності речовин, які підвищують захисні сили організму і зменшують кількість холестерину.

Ось такі нехитрі секрети італійського способу життя допомагають жителям цієї країни мати гарний вигляд навіть в літньому віці. Але головне правило полягає в тому, щоб любити своє тіло і себе, намагаючись вживати корисні продукти і думати про свій організм.

Коментарі