Острів Іскія – найбільший і один з наймальовничіших островів Неополітанском затоки, розташований в семи кілометрах від материкової частини Італії. Відомий як «Зелений острів» завдяки великій кількості рослинності, що панує між скель, виноградників, дубових лісів і каштанових гаїв. Ця чарівна природа служить природним фоном для унікальних термальних зон з мінеральною водою, з теплою або дуже гарячою водою, термальними або гіпертермальними джерелами. Острів з’являється немов мозаїка неймовірних термальних парків в двох кроках від моря. Екзотичні рослини і сади чергуються з термальними басейнами з морською водою які перетворюють Іскію в унікальний центр відпочинку.

Іскія є столицею європейського термального туризму: 103 термальних джерела, 69 фумарол (зони виділення гарячих газів), понад 300 термальних курортів. Історія бальнеотерапії на Іскії налічує тисячі років, а цілющі властивості її джерел і до цього дня приваблюють сюди тих, хто жадає релаксу, догляду та оздоровлення на тлі чудових природних пейзажів.

Вулканічна активність в надрах Іскії перетворює цей острів в цілющу землю, з розкішною природою. У цьому чарівному середземноморському ландшафті розкидані термальні парки, які зроблять незабутнім ваше перебування на острові.

Всього на острові облаштовано шість термальних парків:

“Сади Посейдона”

“Сади Негомбо”

“Кастільйоне”

“Афродіта-Аполлон”

“Еден”

“Тропікаль”

Найвідоміший парк – «Сади Посейдона», розташований в Форіо в бухті Читара. Парк має двадцять відкритих і закритих термальних басейнів з постійно оновлюваною водою, унікальною за своїм хімічним складом. Температура води в басейнах коливається від +20 до +40 градусів Цельсія, відповідно розрізняються склад, концентрація і лікувальні властивості води.

Найромантичніший парк – «Сади Негомбо» розташований в затоці Сан-Монтано в Лаккі-Амено. Казково гарна бухта з ідеальним піщаним пляжем оточена високими схилами з пишною рослинністю. Тут майже ніколи не буває хвиль. Басейни, заховані серед квітучих чагарників і клумб, знаходяться на терасах гірського схилу.

Коментарі