На нашій планеті не так багато місць, що славляться широким різноманіттям різних пейзажів, традицій і культурного багатства, де кожен куточок цієї незрівнянної краси пропонує відвідати те, що абсолютно унікальне. Італія – одна з небагатьох країн, де можна побачити прекрасне поєднання історії, мистецтва, архітектури, естетичної краси та кулінарних чудес. Практично в кожному куточку цієї дивовижної країни ви знайдете культурний шедевр руки знаменитого на весь світ художника, скульптора або архітектора. Однак є найкрасивіші місця Італії, побувати в яких варто обов’язково. Пропонуємо вашій увазі декілька чарівних місць, які повинен відвідати кожен під час подорожі до Італії.

Долина Аоста, Валле-д’Аоста

Альпійська долина Аоста – курортна родзинка автономної області Валле-д’Аоста. Гірські краси, чистота і велич Альп, близькість знаменитих гірськолижних курортів – все це поєднує в собі долина Аоста. Також тут є грандіозна архітектура: наприклад, величний середньовічний замок Веррес.  

Долина К’янті

Батьківщина знаменитих червоних вин Італії і, можливо, один з кращих регіонів, де представлені кипарисові алеї, зелені пагорби і безкраї поля з соняшниками – те, за що так люблять Тоскану мандрівники з усього світу. 

Блакитний грот, Кампанія     

Блакитний грот на острові Капрі – ще одна гарна пам’ятка на території Неаполя. Сам острів – прикраса Тірренського моря в Середземномор’ї. Блакитний грот має 56 метрів в довжину і досить низький вхід. Щоб побачити це чудове місце, вам знадобиться човен і тиха погода: в шторм грот не доступний мандрівникам.

Фаральон

Скелі Фаральон є найвідомішим символом красивого італійського острова Капрі. Три скелі являють собою величезні вапнякові рифи, створені часом і водою. Місцеве населення називають їх трьома синами, яким вони дали свої імена.

Фрасассі

Ущелина Фрасассі – це печерний комплекс, що тягнеться на 13 кілометрів під Апеннінськими горами, в регіоні Марке, в природному парку Гола Росса ді Фрасассі. В Італії печери Фрасассі називають геологічним дивом, одним з найвидатніших творінь природи, що охоплює в собі підземні річки, зникаючі струмки, озера і водоспади.

Кьяйя-ді-Місяць, Понца

Кьяйя-ді-Місяць одна з самих красивих та чарівних заток в Італії, що знаходиться на острові Понца. Затока оточена високими скелями, які нагадують поверхню місяця – звідси і назва.

Коментарі