У різноманітті своєї території Італія представлена ​​дуже привабливими гірськими курортами як влітку, так і взимку. З півночі на південь італійська гора пропонує туристичні ландшафти, створені з альпійських озер, казкових лісів, чарівних сіл, багатих традиціями та історією та, що не менш важливо, цінними гастрономічними продуктами.
Спорт, розваги та відпочинок дуже добре поєднуються з ідеєю гірського відпочинку в Бельпазі, будь то на снігу чи влітку.

Більшість гірських курортів Італії пропонують численні культурні можливості та активний відпочинок як взимку, так і влітку: катання на лижах, гірськолижний туризм, сноубординг, походи, нордична ходьба, гірський велосипед тощо. практикуйте катання на ковзанах, плаванні, тенісі, катанні на конях та багато іншого.

Альпи:

Альпи, найбільший гірський хребет Європи, який передує передгір’ям Преальпів, піднімаються на північних кінців Італії, визначаючи його географічну межу. Внутрішня альпійська дуга охоплює декілька регіонів, від Лігурії до долини Аоста, П’ємонт, Ломбардія, Трентіно-Альто-Адідже, Венето та Фріулі-Венеція-Джулія. Серед найвідоміших місць – Цервінія, Сестрієре, Лівіньо, Борміо, Кортіна, Мадонна ді Кампільо, Тарвізіо.

Коментарі