У сицилійському місті Каммарата місцева влада пропонує безкоштовно передати житло усім охочим оселитися у цьому місті. Причиною цьому є запобігання депопуляції так, як переважна більшість власників житла покинули місто.
Мер міста Каммарати Вінченцо Джамброне особливо занепокоєний таким станом речей і зазначає що йому досить боляче дивитись на те, як красивий історичний центр стає спустошеним та на очах перетворюється на руїни. Протягом останніх трьох років він переконував власників будівель передати житло новим власникам для того, щоб запобігти депопуляції.
Як стало відомо з інформаційних джерел станом на жовтень місяць 2019 року було десять вільних будинків, однак це ще не кінцева цифра. Мер має сподівання, що разом із сотнею інших будинків розташованих у найстарішій частині міста вдасться покращити ситуацію.
Нові власники нерухомості будуть зобов’язані упродовж трьох наступних років виконати ремонтні роботи, а для цього їм потрібно сплатити заставу у сумі п’ять тисяч євро та пред’явити конкретний план щодо розбудови житла. Після завершення ремонту кошти їм повернуть.
Місцева влада розгляне кандидатури усіх бажаючих стати власниками житла, однак перевага надаватиметься молодим сімейним парам з дітьми, яким ще доплатять по тисячу євро.
Нові власники зможуть переобладнати багатоповерхові будинки у приватне житло, та за бажанням зробити із них магазинчики, готелі чи ресторани.

Коментарі