Дозвіл на проживання для спільного проживання повина видавати Questura. Часто Questura відмовляє у прописці для члена сім’ї, який не є членом ЄС, що проживає з громадянином Італії.

Permesso di soggiorno для спільного проживання

Permesso di soggiorno convivenza more uxorio

Convivenza more uxorio – це співжиття двох людей, які емоційно пов’язані, живучи разом в одному будинку, не перебуваючи у шлюбі. Важливе визнання права на дозвіл на проживання в режимі співжиття з громадянином Італії.

Законодавство про фактичне співжиття та адаптацію правил видачі permesso di soggiorno

Оскільки так званий Закон про Cirinnà 2016 року, співжиття, офіційно зареєстроване в компетентних відділах Реєстру, набуває такої ж цінності, як і шлюби. Таке розширення визнання прав по факту подружжям так, ніби вони перебувають у шлюбі, призвело до найсучаснішої юриспруденційної орієнтації, повністю відповідає ст. 3 Конституції Італії та реєстрації факту спільного проживання не всім відомий як дійсний інструмент для перетворення посвідки на проживання з сімейних причин, вважаючи, що “чинне законодавство про посвідку на проживання, хоча воно ще не було адекватним або в будь-якому випадку добре узгоджена з точки зору та реформ відповідно до Закону n. 76/2016 про цивільні та фактичні спілки, дозволяє видавати посвідку на проживання з сімейних причин відповідно до ст. 30, пункт 1, латиш. б) законодавчого декрету № 286 1998 р., Також до іноземного співмешканця італійського громадянина “, вважаючи, що там, де існують формальні та істотні умови, його слід застосовувати і до фактичних спілок (V. SENTENZA DIRIMENTE CONSIGLIO DI STATO –31.10.2017 n. 5040), оскільки це стабільний звіт, належним чином засвідчений офіційною документацією

Коментарі