Серед заходів допомоги тим, хто перебуває в економічних труднощах, є так звана Carta Acquisti. Це передплачена картка, на яку INPS нараховує 80 євро кожні два місяці. За ці кошти можна здійснювати покупки у всіх харчових магазинах, де працює система Mastercard та оплачувати рахунки за газ і електроенергію у поштових відділеннях. Однак картка не працює для зняття готівки.

Що це за картка і хто може її вимагати

Як пояснили в INPS, картка закупівлі – Carta Acquisti надається людям, старшим 65 років або дітям віком до трьох років, які відповідають певним вимогам. Зрозуміло, що в останньому випадку власником картки буде один із батьків.

Вимоги для отримання

Що стосується людей, старших 65 років, а саме у віці між 65 і 69 роками, для 2020 року дохід повинен становити менше 6 966,54 євро. У тих же ж, кому 70 років і більше – 9 288,72 євро на 2020 рік. Зрозуміло, що це стосується ISEE, який повинен бути меншим 6 966,54 євро.

Однак є й інші вимоги. Наприклад, бенефіціари не можуть бути власниками, одноосібно або разом з подружжям, більш ніж двох транспортних засобів або більше однієї житлової нерухомості, частка якої перевищує або дорівнює 25%. Рухомий актив не може перевищувати 15 тис. євро тощо.

Також для картки закупівлі, яка надається дітям до трьох років, необхідно продемонструвати, що у них ISEE менше 6 966,54 євро (більше інформації можна отримати на веб-сайті INPS).

Заявку потрібно подати на поштове відділення, яке потім направить її до INPS. 

На веб-сайті Міністерства економіки та фінансів можна завантажити бланки, які, однак, також є у поштових відділеннях.

Коментарі