Вчора в місті Ардеї, що знаходиться біля Риму, розпочалася стрілянина. У результаті загинуло двоє дітей та літній чоловік, а вбивця згодом вчинив самогубство. Карабінери, що увірвалися в будинок, де злодій забарикадувався, знайшли психічно хворого мертвим. Чому сталася трагічна подія зараз з’ясовує слідство.

Побутова сварка завершилася стріляниною

Учора поблизу Риму сталася безпрецедентна подія: 34-річний чоловік (як виявилося пізніше, він мав психічні проблеми) почав хаотично стріляти з пістолету, у результаті чого загинули літній чоловік і двоє хлопчиків віком трьох та восьми років. Дітей відразу госпіталізували, але лікарі не змогли їх врятувати. Була ще одна жертва, яка дивом уникнула смерті – це жінка, її поранено в ногу. Страшно те, що діти гралися в декількох метрах від свого будинку, а літній чоловік просто проїжджав повз нього на велосипеді. Звичайно, ніхто не міг здогадатися, що подібне станеться. Багато жителів району навіть подумали, що десь поряд детонували петарди. Є інформація, що чоловік оскаженів після побутової сварки.

Надалі з’ясувалося, що зброя належала батькові вбивці, який раніше працював охоронцем. Про того, хто стріляв, відомо, що він був програмістом, а його родич, власник пістолету, помер декілька місяців тому. У цій справі дуже багато питань, адже чоловік був відлюдкуватий, жив з матір’ю та раніше лікувався у Центрі психічного здоров’я. Згорьований батько вбитих дітей нарікає, що його тримали під домашнім арештом за невеличку провину, між тим неврівноважені та хворі пацієнти психіатрів спокійно розгулюють на свободі та вбивають людей.

Коментарі