Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте нещодавно озвучив знакове рішення уряду: наразі італійці, що повертаються з-за кордону, вирішивши відпочити деінде у період різдвяних та новорічних канікул, повинні обов’язково пройти карантин. Він розповів про це на прес-конференції, додавши більше інформації про урядовий декрет, розрахований на стримування пандемії коронавірусу перед Новим роком.

Уряд натякає: сидіть, будь ласка, вдома

Важливо розуміти, що аналогічні міри чекають і іноземних туристів – ті люди, що приїжджають в Італію, будуть проходити двотижневий карантин. Італійці, які з 21 грудня по 6 січня поїдуть за кордон, теж пройдуть процедуру самоізоляції. Очевидно, що подібна міра має на меті запобігання масових поїздок італійців за кордон. Більше того, таким чином можна уникнути загальнонаціонального локдауну. Прем’єр-міністр наголосив, що у січні може настати третя хвиля пандемії, яка буде не менш важкою, ніж восени.

Заборони та обмеження, які були введені італійським урядом, проявили себе більш ніж успішно: вони дозволили зменшити індекс розповсюдження заражень. Практика розділення регіонів країни на категорії, згідно важкості ситуації, продовжиться і надалі. Комендантська година у помаранчевій зоні в ніч на 1 січня буде продовжена до семи ранку.

Коментарі