Подорож Італією обіцяє калейдоскоп незабутніх вражень. Тому, як тільки карантин залишиться у далекому минулому, кожен матиме змогу насолодитися природою цієї країни у повній мірі. Численних туристів і навіть деяких місцевих жителів держава Апеннінського півострову кожного разу дивує та відкривається їм з іншого, несподіваного боку.

Стрічки кришталевих рік, суворі гірські піки та освіжаючий морський бриз: принади Апеннінського півострову

Країна-чобіток багата не лише безсмертними витворами мистецтва й архітектури, але й по вінця наповнена природними чудесами. Неможливо не згадати про хвилі древніх морів, прибій яких століттями співає свою сумовиту, протяжну пісню. Величезних водойм в Італії вдосталь: Адріатичне – зі сходу, Іонічне – на півдні, Середземне, Тірренське та Лігурійське – на заході.

Італійські гори – це щось особливе та невимовно прекрасне. Чого варта найвеличніша вершина Європи та Альп – сивий Монблан! А неосяжні рівнини, вкриті соковитою травою і луговими квітами! Цими ошатними килимами прогулюються ситі стада чепурних корів, які потім розливаються справжніми молочними ріками (масло та сир made in Italy – поза конкуренцією у всьому світі).

Наостанок треба згадати про лазурові очі Апеннін – чарівні озера. Комо, Гарда, Лугано, Больсена – продовжувати перелік можна вельми довго. Природні ресурси Італії – беззаперечне багатство країни, її законна гордість та принадність.

Коментарі