На даний момент у світі відбуваються досить дивні речі: одні держави говорять про швидке настання другої хвилі пандемії, інші – не вірять у Сovid-19 як такий, а третя група країн просто намагається захистити своїх громадян, запроваджуючи адекватні заходи захисту. Певно, що Італія відноситься до третьої категорії країн, адже у аеропортах Апеннін знову очікують противірусні нововведення. А саме, проходження громадянами обов’язкових тестів по прильоту з деяких локацій.

Нова ініціатива уряду

Міністр охорони здоров’я Італії Роберто Сперанца в середу, 12 серпня, на нараді уряду з керівниками регіонів представив проект нових обмежувальних заходів, спрямованих на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

Зокрема, громадяни Італії, які повертаються з відпочинку в Іспанії, Греції, Хорватії або на Мальті, повинні будуть здавати експрес-тести безпосередньо в аеропорту. Це дозволить вирішити обидва наявних завдання: попередити другу хвилю епідемії (близько половини нових заражень в країні –  «привізні») і разом з тим не зобов’язувати сотні тисяч громадян проходити 14-денний карантин. Начебто, доволі розумна ініціатива, як ви вважаєте?

Коментарі