Декілька днів тому римські поліцейські затримали 46-річного француза, що розмахував ножем та лякав перехожих у районі площі Святого Петра. Чи все гаразд із психікою у цієї людини, а також чи завдав він кому-небудь поранень? Про все це – нижче.

Агресивний француз та вісім ножів у рюкзаку

Вказаний чоловік поводив себе доволі агресивно та активно прискіпувався до відвідувачів ресторанів у районі Борго, що біля Ватикану. Наприклад, француз плювався, розмахував ножем і навіть приставив лезо до обличчя якоїсь жінки. Крім того, він кричав: «Я всіх вас вб’ю!». Коли поліція затримала чоловіка, то знайшла аж вісім ножів у його наплічнику. За інформацією співробітників поліції, француз рухався у напрямку головної Ватиканської базиліки. Після затримання чоловіка передали медикам для проведення подальшої медичної експертизи.

Це не єдиний випадок у світі, який стався останнім часом, до прикладу, у Німеччині неадекватний чоловік неочікувано напав з ножем на перехожих, у результаті чого троє людей загинуло, а шестеро поранені. Щодо Італії, нещодавно у Флоренції громадянин категорично відмовився вдягати медичну захисну маску у автобусі та поранив ножем двох пасажирів, які зробили йому зауваження. Людська агресія не має меж особливо в умовах пандемії, коли градус стресу зашкалює.

Коментарі