Співробітники італійської компанії Alitalia та представники суміжних професій у середу провели маніфестацію. Захід було заплановано у центрі Риму, біля будівлі Міністерства економічного розвитку країни. Таким чином люди вирішили привернути увагу до катастрофічного положення авіагалузі у державі. Хоча акція планувалася як не дуже багатолюдна – всього на 150 чоловік, але прийшло набагато більше протестувальників.

Хто допоможе Alitalia?

Працівники профспілок та співробітники аеропорту вимагали від уряду чіткого плану підтримки галузі, яка постійно терпить збитки унаслідок пандемії коронавірусу. Хоча, як наголошували деякі протестувальники, компанія Alitalia і до того часу була далеко не успішною.

Оскільки співробітники не дуже вірять у відродження своєї компанії, вони принесли під Міністерство справжню домовину, із якої виднівся хвіст літака. Взагалі учасники мітингу проявили неабиякий креатив у створенні банерів та лозунгів, наприклад, на одному прапорі виднілася репродукція знаменитої картини Едварда Мунка, на тлі якої створили промовистий напис: «Крик працівників Alitalia».

Справа в тому, що компанія «Аліталія», заснована у 1946 році, вже більше десятиліття терпить збитки та знаходиться на межі банкрутства. Отож, якщо уряд і зараз не дослухається до протестувальників, то, ймовірно, компанія залишиться лише у спогадах.

Коментарі