Незважаючи на те, що по всій Італії пандемія йде на спад, влада Флоренції вводить нові обмеження. Відтепер під заборону потрапили вечірні та нічні прогулянки історичним центром древнього міста.

Суворий наказ мера

Щоб запобігти скупчення людей в умовах пандемії Сovid-19, мер міста мистецтв – величної Флоренції, видав наказ заборонити прогулянки історичним центром та сусідніми районами у вечірній і нічний час. Але є виключення – знаходитися у центральних районах Флоренції, включаючи популярні у туристів локації – Санто-Спіріто, площу Санта-Кроче або біля палаццо Строцци, допустимо, якщо гості, наприклад, сидять у кав’ярнях, барах та ресторанах. Вільно гуляти названими районами можна виключно від шостої ранку до дев’ятої вечора. Також забороняється їсти та пити на сходах храмів та середньовічних палаццо, як це було прийнято раніше.

Штраф для порушників складатиме від чотирьохсот до тисячі євро, а діятиме заборона до кінця пандемії.

Також влада турбується про зовнішній вигляд міста та вважає, що треба ввести спеціальний податок для барів та мафів з вуличною їжею, щоб покрити збитки на прибирання Флоренції у результаті присутності туристів. Це доволі розумне рішення, адже гості зовсім не турбуються про чистоту, активно розкидаючи сміття вулицями.

Коментарі