Президент Італії Серджо Маттарелла сьогодні, 9.03.2021 року, з’явився на процедуру вакцинації від коронавірусної інфекції. Це сталося у римському Національному інституті інфекційних захворювань Lazzaro Spallanzani. Про подію сповістила президентська прес-служба Квірінальського палацу.

Вакцинація – обов’язок кожного громадянина

Так вважає президент Італії, який отримав першу дозу препарату у рамках кампанії по вакцинації людей, що народилися у 1941 році та раніше. У своєму новорічному зверненні до народу Італії Маттарелла наголошував, що вакцинація є відповідальним вибором кожного громадянина. До слова, італійському президентові у липні цього року місяці виповнюється вісімдесят, тому очевидно, що політик входить до групи ризику щодо зараження коронавірусом. Цікаво, що Маттарелла відстояв чималу чергу перед тим, як дістатися до медичних працівників та зробити щеплення.

В цілому влада Італії поставила перед собою мету вакцинувати не менше семидесяти відсотків населення країни. Таким чином, планується сформувати колективний імунітет вже до осені. З кінця лютого темпи щеплень значно пришвидшилися – наразі вакцину отримали 150 тисяч італійців.

Коментарі