Всім відомо, що Папа Римський Франциск, як і інші понтифіки, які очолювали католицьку церкву до нього, були категоричними противниками одностатевих шлюбів. Проте, нещодавно ситуація кардинально змінилася. Взагалі, з точки зору пересічного громадянина, у релігійній сфері спостерігаються певні протиріччя: з одного боку – ініціювання легалізації одностатевих відносин, а з іншого – категорична заборона абортів, що викликала різко негативну реакцію жінок у Польщі. Є над чим замислитися…

Одкровення Римського кінофестивалю

Подібну заяву понтифік висловив у документальному фільмі «Франциск», знятому американським режисером, що народився у татарському місті Казань, Євгенієм Афінеєвським. Прем’єра картини відбулася у рамках Римського кінофестивалю.

Серед іншого, Папа Римський Франциск заявив, що гомосексуалісти мають право бути у сім’ї, адже вони діти Божі. Таким чином, ніхто не може бути виключенням. Отже, від суспільства очікується демонстрація толерантності до подібних шлюбів та пар, а від уряду – якнайшвидше прийняття закону про одностатеві цивільні союзи. Це дасть можливість гомосексуалістам та лесбіянкам бути повністю захищеними з боку юридичного права. Хто б як не ставився до заяви понтифіка, зрозуміло одне – світ більше ніколи не буде звичним.

Коментарі