Нещодавно суд Італії виніс вердикт двом студентам із Сполучених Штатів Америки, котрі влітку 2019 року вбили у Римі карабінера Маріо Черчієлло Реґі. Крім того, ув’язненим потрібно буде покрити судові збитки. Адвокати засуджених планують оскаржити вердикт. Зокрема, вони на суді говорили, що вбивство було скоєно у межах самооборони. Проте судді подібні аргументи відкинули.

Результати резонансної справи

У 2019 році сталося вбивство, яке сколихнуло всю Італію. Два студенти, що приїхали на канікули до Апеннінського півострову, вирішили відпочити на повну та в один з вечорів зробили спробу придбати наркотики. Замість наркодилера на зустріч приїхав переодягнений поліцейський. Він продав їм звичайний аспірин, після чого Фіннеган Лі Елдер і Гебріел Натале-Хйорт відібрали у чоловіка рюкзак та пізніше телефоном затребували викуп.

Зустріч відбулася, але липовий наркодилер прийшов на неї з двома карабінерами, переодягненими та без зброї. В результаті зав’язалася бійка, з якої Реґі вийшов з одинадцятьма ножовими пораненнями. На суді американці говорили – вони оборонялися, бо подумали, що то не поліцейські, а бандити. Проте напарник Маріо Реґі Андреа Варріале заперечив цю інформацію, говорячи про те, що вони відразу показали свої поліцейські значки.

Хоча Маріо вбив один зі студентів, іншого теж засудили на пожиттєвий термін ув’язнення. Маріо Реґі на момент смерті було всього 35 років, за місяць до трагедії він вінчався зі своєю жінкою Розою Марією у церкві Санта Кроче. У цьому соборі його і відспівали.

Коментарі