Якщо людина довгий час голодувала, їй не можна відразу давати багато їжі – це відомо всім. Так і з послабленням карантину – громадяни, довгий час відлучені від улюблених посиденьок у кафе, прогулянок парками та скверами, зустрічей з друзями та близькими, допалися до свободи так, наче голодний до їжі. Тому уряд, який вже тиждень спостерігає за легковажною поведінкою людей та тотальним нехтуванням правилами безпеки, вирішив трішки «прикрутити гайки».

Карантин повністю не відмінено

У найближчі вихідні, 23-24 травня, тобто сьогодні та завтра, поліція Риму посилить контроль за дотриманням чинного режиму санітарної безпеки, повідомили в мерії в п’ятницю, 22 травня.

Нинішні вихідні стануть першими після скасування цілого ряду обмежень в Італії. Правоохоронці мають намір не допустити масових скупчень громадян і грубого порушення правила соціальної дистанції, які спостерігаються не тільки в Римі, але і в багатьох інших містах Італії, протягом усього поточного тижня.

На вулиці вийде близько тисячі співробітників правоохоронних органів, чиїм завданням буде контроль за дотриманням цих норм. Чи передбачаються за порушення правил штрафні санкції – не уточнюється. Можливо, поліціянти обмежаться профілактичною бесідою.

Коментарі