Нещодавно Апеннінський півострів облетіла звістка: чоловік з італійського міста Комо пройшов 450 км, не зупиняючись. Навіщо він це зробив? Все дуже просто та буденно: чоловік посварився з дружиною і вирішив, що марафон стане відмінним способом випустити пар. Так за що ж він отримав штраф?

Втік? Отже сплачуй штраф!

Чоловіка зупинила поліція у провінції Пезаро-Урбіно. О другій години ночі він подорожував автомобільною дорогою вздовж узбережжя Адріатичного моря. Дуже зморений та замерзлий 48-літній чоловік розповів, що вирішив випустити пар після сімейного скандалу і, таким чином, незчувся, як подолав 450 км. Його метою було містечко Сан-Джованні-Ротондо, де знаходиться поховання святого падре Піо.

Якщо порахувати, то виходить, що чоловік долав щоденно по 60 км. Їжу та питво він буцімто отримував по дорозі від зустрічних людей. Тим часом жінка подала у розшук. Після того як втікача знайшли, дружині довелося приїхати у місто Фано, щоб забрати чоловіка та сплатити штраф 400 євро, який він отримав за порушення нічної комендантської години. Це ще раз говорить про те, що закон у Італії не має ні єдиного виключення.

Ось така ціна за помпезну втечу італійського Фореста Ґампа!

Коментарі