Ні, цей італієць зовсім не поет та не претендує на геніальність, проте один талант він таки має –вводити в оману законодавство. Справа в тому, що чоловік багато років їздив за кермом автомобіля, маючи документи про повну сліпоту. Обман виявили неочікувано – представники Фінансової гвардії Італії затримали громадянина міста Кротоне у рамках планової операції.

Сліпий не витримав перевірки

Фінансова гвардія Італії проводила загальнонаціональне розслідування, а саме, співпадіння документів, що видавалися інвалідам по зору. Таким чином, виявили шестидесяти семи річного чоловіка, який тривалий час отримував фінансову допомогу від держави на незаконних підставах. Фінансові гвардійці підняли документи і дані про пенсійні виплати, та вивели махінатора на чисту воду. Італієць частково сам спровокував підвищену увагу правоохоронців до власної персони, коли змінював водійські права на нові. Отримавши їх, він спокійно сів у автомобіль та поїхав, чим і привернув особливу увагу, адже, згідно з документами, людина була абсолютно сліпою. У повідомленні Фінансової гвардії говориться, що чоловік увесь цей час вів нормальне, повсякденне життя, без ознак інвалідності. Як таке могло статися, з’ясовуватиме суд.

Шахрай отримував допомогу від держави з 2011 року і за цей час збагатився на 160 тисяч євро. У результаті місцевий суддя віддав розпорядження арештувати його майно у еквіваленті до названої суми.

Коментарі