Курортний сезон невідворотно наближається, тому люди все частіше замислюються, як проводити його на тлі протипандемічних заходів, що скасовані далеко не повністю. Зрозуміло, що жителі планети ще довго будуть сахатися один від одного, проте, як це зробити на пляжі? Чи можна вберегти себе від потенційно зараженого сусіда? Вихід є, і відкиньте думки про плексиглас – це вчорашній день! Наразі в моду входять старі добрі палафіти!

Будинки на помостах, або Тренд сезону-2020

Всім відомо, що італійські пляжі офіційно відкрилися для публіки з 18 травня. Власники курортів, які зробили в цьому році ставку на внутрішніх туристів, ввели ряд серйозних заходів по соціальному дистанціюванню і стримуванню поширення вірусу. Попри це, далеко не всі жителі Апеннін готові провести прийдешній сезон на пляжі у компанії сотень незнайомих людей, в яких вони мимоволі будуть бачити потенційних рознощиків інфекції.

Але без паніки – є «план Б». Найрозумніші італійці оселяться на літо в палафітах – будиночках на дерев’яному помості, розташованих прямо над водою. З якого боку не глянь, такий намет з особистим спуском в море – ідеальне місце для пляжного відпочинку за часів коронавірусної загрози. Опинившись у цьому раю, турист звільнить себе від неприємного обов’язку носити маску в 40-градусну спеку і перестане нарешті постійно хвилюватися про дотримання дистанції. Наштовхнутися на чужака він навіть при бажанні не зможе.

Єдина заковика – в Італії курортів, що пропонують в оренду подібні будиночки, не так багато, як хотілося б. Найбільш відомі палафіти знаходяться на озері Ледра (область Трентіно-Альто Адідже). В 2011 році вони навіть були внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і, звичайно, від бажаючих орендувати бунгало в цих краях сьогодні немає відбою. Подібна картина на курорті Санта-Маринелла – попит на намети за кілька тижнів виріс втричі.

Для того, щоб задовольнити потреби клієнтів і забезпечити себе додатковим заробітком, власники курорту Сант-Анджело на острові Іскья (область Кампанія) розробили проект плаваючих на воді дерев’яних острівців розміром 2 х 2,5 метри, на яких тінь створюватиме дах з пальмового листя. Відзначається, що ці «антивірусні» конструкції будуть знаходитися від берега на відстані п’яти метрів і на такій же дистанції один від одного. Для того, щоб опинитися на пляжі, відпочиваючому потрібно просто натиснути на спеціальну кнопку. Як запевняють автори проекту, на цих платформах туристам гарантовано не тільки спокійний, але й безпечний відпочинок.

Коментарі