Всі пам’ятають, як на початку карантину було введено драконівські заходи, щоб хоч трохи зупинити навалу важких хворих та розвантажити систему охорони здоров’я. Зокрема, уряд вдався до величезних штрафів, які зараз почали значно зменшувати. В той же час у обіг планується ввести новий гаджет, що буде контролювати дотримання дистанції.

Тримайся від мене подалі, або Як мотивувати громадян без використання штрафів

Максимальний штраф за порушення заходів по обмеженню пересування, введених через пандемію нової коронавірусної інфекції, одноголосним рішенням знизили депутати палати парламенту Італії. Про це 13 травня повідомляє офіційний сайт установи.

Тепер максимальний штраф за даний вид порушення становить одну тисячу євро проти трьох тисяч, як це було до сьогоднішнього рішення італійського парламенту. Нова поправка встановлює розмір штрафу від 400 до 1 000 євро. При цьому попередній максимальний розмір штрафу був встановлений прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конте в кінці березня поточного року.

Порадували італійців і співробітники Технологічного інституту Генуї. В середу, 13 травня, вони представили журналістам свою нову розробку – браслет, який контролює дотримання носієм соціальної дистанції.

При наближенні до іншої людини ближче ніж на півтора метри пристрій повідомляє про це за допомогою певного сигналу. Вчені мають намір протягом трьох місяців отримати всі необхідні сертифікати для масового виробництва продукції.

Отак і будемо жити – вільно, але подалі один від одного.

Коментарі