Французька актриса Патріція Мілларде, відома за роллю судді Сільвії Конті в телесеріалі «Спрут», померла у віці 63 років. Про це повідомив на своєму сайті журналіст Давид Маджіо.

Роль, що залишиться назавжди

Актриса пішла з життя в понеділок, 13 квітня, в римському госпіталі Сан-Камілло після серцевого нападу. Це ніяк не пов’язано з коронавірусною інфекцією, що саме зараз косить громадян країни, стверджують фахівці.

Мілларде народилася 24 березня 1957 року у Франції, в комуні Мон-де-Марсан. Вона дебютувала в кіно в 1980-му у фільмі «Щурячі перегони». Тоді дівчині виповнилося 23 роки. У 1990 році актриса остаточно переїхала в Італію, до Риму.

Патріція Мілларде знімалася в останніх шести сезонах серіалу «Спрут». Їй дісталася роль коханої жінки легендарного комісара Каттані, якого блискуче зіграв Мікеле Плачідо. При цьому Патріцію довелося переозвучити, позаяк вона погано володіла італійською.

Серед інших її робіт – ролі у фільмах «Бум-2», «Гарячий шоколад», «Жорстока справедливість», а також у знаному серіалі «Елен та друзі».

Телесеріал «Спрут» вперше вийшов на екрани у 1984 році. Він розповідав про боротьбу італійських правоохоронних і судових органів з сицилійської мафією і корупцією. Проєкт був мегапопулярний в Європі та СРСР.

Коментарі