Місцеві ЗМІ розповсюджують інформацію про те, що Марії Оливи – найстарішої мешканки Італії, яка проживала у містечку П’яцца-Америна на Сицилії, більше немає серед живих. Жінці було 112 років. Дай Боже кожному дожити до такого віку!

Супердовгожителька з острова Сицилія

Згідно з даними італійських часописів, Марія Олива відсвяткувала свій день народження 16 квітня 2021 року. У жінки було восьмеро дітей, з яких на сьогоднішній день живі п’ятеро. Також у літньої сеньйори 58 онуків та правнуків.

У 2018 році довгожителька зустрілася з Папою Римським Франциском під час його пастирського візиту на Сицилію. Цікаво, що незважаючи на похилий вік, жінка була при розумі, без будь-яких ознак деменції. Померла пані у себе вдома, причому у мальовничому містечку вона прожила все життя. Коли буде похована Марія Олива, зараз вирішують її рідні.

Наразі титул довгожительки Італії переходить до Іди Дзоккарато з північної області Veneto. Жінка відсвяткувала свій 112-й день народження 24 травня 2021 року.

Фахівці італійського Національного інституту статистики стверджують, що в країні на Апеннінському півострові люди у віці 105+ зустрічаються з частотою біля однієї особи на 70 тисяч громадян. Тобто це велика рідкість, а сеньйори, які доживають до 110 років та більше, взагалі унікальні, причому першим значущим фактором у цьому питанні стоїть генетика.

Коментарі