Нещодавно у Італії стався величезний скандал: виявляється, під час активної фази пандемії в країні деякі посадовці остаточно втратили совість та подали заявки на так звану допомогу як постраждалі від наслідків коронавірусу. Імена поки не розголошуються, але гніву їх колег та пересічних громадян немає меж. Тільки подумайте – люди з величезною зарплатнею не погребували шістьма сотнями євро, які точно стали б у пригоді дійсно нужденним. Що це – патологічна жадібність чи незворотна атрофія совісті?

Скандал з неприємним душком

На Апеннінах вибухнув колосальний скандал: в розпал пандемії п’ятеро депутатів подавали офіційні заявки на отримання «екстрених виплат» в розмірі 600 євро, призначених для постраждалих від економічних наслідків коронавірусу.

Імена парламентаріїв, які зважилися на такий низький крок при зарплаті 12 тисяч євро на місяць, на даний момент не розголошуються. Як уточнює римська «Репуббліка», троє з них належать до опозиційної «Ліги», один – до лівоцентристської «Живої Італії», і один депутат входить у правлячу коаліцію «Рух 5 зірок».

Лідери всіх вищевказаних партій виступили з різким засудженням поведінки своїх безіменних колег. Найбільше ця ситуація, судячи з усього, розлютила главу МЗС Італії та одного з лідерів «п’ятизіркового руху» Луїджі Ді Майо. Він наполягає на оголошенні імен тих, що провинилися, та закликає їх повернути отримані від держави кошти. По ходу п’єси з’ясувалося, що цією п’ятіркою справа, на жаль, не обмежилася. Подібним негідним чином вирішили підзаробити ще близько двох тисяч регіональних та комунальних радників і навіть мерів!

Коментарі