До коронавірусної пандемії можна ставитися по-різному. Тому реакція людей на новини про цю хворобу значно варіюється: від повного неприйняття факту існування Сovid-19 до неконтрольованого страху. Як той, так і інший підхід – абсолютні крайнощі. Одне можна сказати напевно: ті, хто пережив напад цієї хвороби, відносяться до неї з певним пієтетом, відповідні новини сприймають більш адекватно і завжди поважають встановлений карантин. Але кохання не знає меж та заборон, за що часто доводиться платити…

Цілуйтеся чорноброві, та маску вдягайте

Відучора відомо – за останню добу було зафіксовано рекордну кількість інфікованих – 11 705 нових випадків. Треба сказати, що це найвищий показник з початку пандемії, тому ігнорувати його, безумовно, не можна. При цьому Ломбардія знову б’є рекорди: за добу у регіоні виявлено більш ніж 3 000 підтверджених випадків коронавірусу. Але не всіх лякає світова пандемія – дехто відноситься до неї досить зверхньо. Наприклад, відносно недавно було зафіксовано випадок, коли поліцейські міста Мілан оштрафували парочку, яка цілувалася без медичних масок. Штраф склав 400 євро з персони. Випадок доволі показовий: таким чином влада демонструє, що збирається і надалі серйозно контролювати питання дотримання карантину.

На щастя, більшість розумних людей вважає, що краще дотримуватися рекомендацій, ніж знову активувати провальну для економіки стратегію загальнонаціонального локдауну.

Коментарі