Цілком ймовірно, пляжний сезон в Італії через карантин безнадійно втрачений. Однак приватна італійська фірма запропонувала просте рішення для відпочинку: розділити пляжі на кабінки з прозорого плексигласу, в які отримають доступ окремі відпочиваючі, пише газета La Repubblica.

Засмага по-італійські

За задумом виробників, на пляжі встановлять двометрові кабіни з плексигласу, в яких розмістять шезлонг і парасольку від сонця. Входи повинні розташовуватися на відстані не менш ніж півтора метра, щоб дотримуватися соціальної дистанції. «Так в сьогоднішніх умовах ми уявляємо собі повернення на природу. З одного боку, ми гарантуємо захист, з іншого – повертаємо життя в потрібне русло», – розповів власник компанії Клаудіо Феррарі.

За словами виробника, компанія спеціалізується на захисних стінах з плексигласу і виробляє їх для банків або аптек. Тепер з’явилася можливість спробувати себе і в інших напрямках. Вже отримано кілька замовлень від пляжних операторів і рестораторів.

Тим часом Італія продовжує жити в умовах карантину. Вихід з дому дозволений у разі необхідності, закриті нічні клуби, кафе, бари, ресторани, спортивні зали та салони краси. За оцінками фахівців, ситуація з коронавірусною інфекцією поступово починає стабілізуватися. У зв’язку з цим відновили роботу магазини з товарами для дітей. В цілому обмежувальні заходи продовжені до 3 травня. Це рішення було прийнято після консультацій з міністрами, експертами, членами науково-технічного комітету та представниками місцевої влади і профспілок, заявив прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте.

Коментарі